508-165-307
 biuro@ksiegowosc.bydgoszcz.pl

 

 

Kadry i płace

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na przekazanie części obowiązków możliwych do realizacji w obrębie działalności, specjalistycznym firmom zewnętrznym. Takie rozwiązanie, zwane outsourcingiem, może także dotyczyć usług świadczonych przez biuro rachunkowe lub księgowe. Umożliwia ono prawidłowe zarządzanie dokumentami, umowami oraz rozliczeniami przedsiębiorstwa i pracowników, a tym samym pomaga uniknąć konsekwencji prawnych związanych z niedopełnieniem formalności.

Dzięki takiej formie współpracy, możliwa jest nie tylko oszczędność czasu, ale także optymalizacja ponoszonych kosztów związana z brakiem konieczności zatrudniania nowego pracownika, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu wykonywanych usług.

Biuro rachunkowe oferuje dopasowane do charakteru i potrzeb danej firmy wsparcie w działaniach kadrowo-płacowych, zgodne z przepisami prawa pracy. Obejmuje ono prowadzenie szeroko pojętych spraw osobowych pracowników. W ich skład wchodzą czynności takie jak m.in.:

Możliwe jest także zlecenie innych zadań, pomocnych w efektywnym zarządzaniu personelem oraz danymi. Na Państwa życzenie, biuro rachunkowe może także wesprzeć firmę w przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych, zaoferować doradztwo podatkowe lub przejąć obowiązki związane z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy.

Jak można zauważyć, pomoc zewnętrzna związana z wykonywaniem wyżej wspomnianych czynności, może okazać się bardzo przydatna. Dzięki wsparciu wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów mogą Państwo prowadzić swoją firmę bez martwienia się o sprawy kadrowo-płacowe i ZUS.

Biuro rachunkowe BILL-1 w Bydgoszczy posiada także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz karno-skarbowej, stanowiące zabezpieczenie powierzonych nam spraw.